Rodinná firma Belspol vznikla v roku 1993. Hlavnou činnosťou firmy je veľkoobchod a maloobchod s ovocím a zeleninou. Zabezpečujeme dodávku celého sortimentu ovocia a zeleniny pre veľkoodberateľov, školské zariadenia, reštaurácie a ostatné gastronomické zariadenia. Vďaka dobrým dlhoročným vzťahom s domácimi pestovateľmi ovocia a zeleniny, dokážeme zákazníkom zabezpečiť kvalitné na Slovensku dopestované ovocie a  zeleninu. Import exotického ovocia a zeleniny zabezpečujeme z krajín Európskej únie. Pre domáce gazdinky máme v ponuke sezónne ovocie a zeleninu pre zaváranie. Našim cieľom je udržať si a ďalej vyhľadávať kvalitných slovenských pestovateľov, aby sme našim zákazníkom ponúkali hlavne kvalitu z našich regiónov. 

Tradičná kvasená kapusta, ktorú vyrábame už niekoľko rokov, si získava každoročne viac a viac zákazníkov, ktorí sa k nám každú jeseň vracajú, aby sme im našou kapustou naplnili ich hlinené súdky. Ako jediný máme v tomto regióne registrovanú výrobu kvasenej kapusty, čo prispieva k istote a spokojnosti našich zákazníkov, že produkt, ktorý si u nás kúpia je pravidelne kontrolovaný príslušnými úradmi a sú dodržiavané všetky podmienky HACCP. 

Súčasťou ponuky je aj včelí med od nášho včelára, ktorý ho vyrába pod značkou Juraj Hanák - JURIMED. Je to kvalitný a overený včelár, od ktorého máme v ponuke med lesný, horský, agátový, pastovaný  a v súčasnosti veľmi vyhľadávaný a obľúbený peľ. 

Náš maloobochod realizujeme na Sliači, kde si u nás môžu každý deň od pondelka do soboty zákazníci povyberať ovocie a zeleninu podľa ich chuti a potreby. Ďalšie dve prevádzky s našim sortimentom môžete nájsť na Mestskej tržnici vo Zvolene. 

Veľkoobchodné objednávky dodávame pravidelným rozvozom podľa požiadaviek zákazníka. Náš tovar dodávame do reštaurácií, školských zariadení, maloobchodov.

Najdôležitejší je pre nás spokojný zákazník, ktorý sa pravidelne vracia, aby si doplnil svoje zásoby ovocia a zeleniny. Preto v prípade akýchkoľvek požiadaviek týkajúcich sa sortimentu ovocia a zeleniny nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.