Zelenina

Zelenina  je  významným dodávateľom vitamínov pre ľudský organizmus, ktorý ich potrebuje na svoju normálnu funkciu. Všetky druhy zeleniny obsahujú celú škálu vitamínov - A, B1, B2, C, E, H, K, PP a pod. Zároveň zelenina dodáva do ľudskej stravy aj dostatok minerálnych solí ako sú draslík, vápnik, horčík, fosfor, pričom má veľmi nízky obsah sodíka, čo je z hľadiska správnej výživy veľmi dobré. Napríklad najväčší obsah fosforu, ktorý je veľmi dôležitý pre správny vývoj kostí obsahujú petržlen a zelený hrášok,  najvyšší obsah vápnika má zo zeleniny cibuľa a cesnak. Dietetický účinok čerstvej zeleniny je veľký a celková biologická hodnota zeleniny je väčšia ako ovocia.

Našou firemnou filozofiou je ponúkať široký sortiment kvalitnej zeleniny od overených slovenských dodávateľov, s ktoými už niekoľko rokov spolupracujeme a vieme, že to čo vypestujú je to najlepšie čo sa môže dostať k našim zákazníkom. Zeleninu dodávanú zo zahraničia podľa prísnych zákonov a noriem platnej legislatívy nahlasujeme pravidelne na príslušný úrad, čím môžme zaručiť, že dodržiavame prísne pravidlá, aby sme neohrozili zákazníkov tovarom s nevystopovateľným pôvodom. 

V našej ponuke je široký sortiment zeleniny cibuľovej, koreňovej, plodovej, listovej. Naši zákazníci si každú jeseň u nás nájdu kvalitné zemiaky na zimné uskladnenie. 

Cena

12
112
jonas kakaroto 5JQH9Iqnm9o unsplash
€1
Skladom
Kód: 48
sharon pittaway KUZnfk 2DSQ unsplash
€1
Skladom
Kód: 45
2 položiek celkom
Kvasená kapusta
Kvasená kapusta
dlhoročný rodinný recept
Sklad
Sklad ovocia a zeleniny
každý deň priamo ku vám
jj
Kvalita
za rozumnú cenu
kjkj
Zelenina a ovocie
vždy čerstvé